Målning
2013-01-12
165467
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Mytologisk scen, signerad Tony ? -94, olja på duk, 100x76 cm