Roberto Matta färgetning
2013-01-11
165414
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad, HC, färgetsning, 35x26 cm