Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med isbjörn, signerad KOSTA V.LINDSTRAND/BS 90019, höjd 20, längd 28, på sockel, schatull medföljer
nagg
165409
2013-01-11