Ernst Billgren färglitografi
2013-01-11
165398
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Komposition med räv och fågel, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/275, färglitografi, 28x34 cm