David Engström oljemålning
2013-01-11
165382
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGSTRÖM David(1933-2004):"Hon med den röda fågeln", signerad, olja på pannå, 31x34 cm