Karsten Keiseraas oljemålning
2013-01-11
165374
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KEISERAAS, Karsten (1912-): "Min dotter", osignerad, olja på pannå, 70x51 cm, signerad a tergo på ramen