Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-01-11
165371
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920):"Trosaån", signerad R. Ljunggren provtryck, färglitografi, 35X47
pappersskada