Oljemålning
2013-01-09
165347
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, marint motiv, olja på duk, otydligt signerad, 30x25 cm