Eric Elfvén oljemålning
2013-01-09
165344
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Nakenmodell, signerad Elfvén, olja på duk, 38x46 cm