Skulpturer i patinerad zink Frankrike
2013-01-09
165309
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DEKORATIVA SKULPTURER, 2 st, patinerad zink, "Fileuse" och " Forgeron", en signerad A.Ruch o, märkta undertill Made in France, höjd ca 31 cm
Skador, sprickor, lödning