Knivpistol

Knivpistol
Knivpistol
Knivpistol
Knivpistol
Knivpistol
Knivpistol

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KNIVPISTOL med flintlås, orientalisk, dubbelpipig, pipor med graverad och förgylld dekor, smedstämplar på kammarstycket, lås med växlingsbar fängpanna, försilvrade beslag med graverad dekor, kolv med utdragbar kniv, klinga med graverad och förgylld dekor, total längd 49,5 cm

Skador

165308

2013-01-24