Skål i koppar
2013-01-09
165298
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, med träställ och trälock, koppar, höjd ca 20
Skador på lock och ställ, skålen med smärre bucklor