Ulf Gripenholm färglitografi
2013-01-08
165264
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, EA, färglitografi, 33x41 cm