Gustav Rudberg färglitografi
2013-01-08
165261
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skepp, signerad Rudberg, PT, färglitografi, 36x42 cm