Carl Brandt oljemålning
2013-01-12
165254
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Motiv från Norrland, signerad och daterad C Brandt, olja på duk, 127x178 cm