Ulf Gripenholm samramad triptyk
2013-01-08
165245
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Källan, triptyk, samramad, signerad, 1988, 20/194, färglitografi, 40x24,5x2 resp 40x50 cm