Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165212
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Trosaån", 1990, signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 27x37,5 cm