Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165200
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterutsikt från mitt fönster", 1984, signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 33x50 cm