Karmstolar Karl Johan-stil
2013-01-07
165189
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSROLAR, 1 par, Karl Johan-stil, mahogny
Lagning, smärre ytskador