Severin Nilson oljemålning
2013-01-08
165186
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Skördemotiv, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 64x87 cm
Mindre dukskada