Johan Bladh oljemålning
2013-01-07
165168
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Motiv från Stockholm, signerad och daterad Joh. Bladh -49, olja på duk, 50x61 cm