Göran Brunius oljemålning
2013-01-08
165166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Mars", monogramsignerad GB, 1990, olja på duk, 67x90 cm
Buckla, ett litet spikhål, smärre färgbortfall