Ragnar Person oljemålning
2013-01-09
165149
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PERSON, Ragnar (1905-1993): På bänken, signerad RP samt a tergo signerad Ragnar Person 1966, olja på pannå, 44x36 cm