Bert Håge Häverö blandteknik
2013-01-07
165148
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): "Albert och Hilda Roslagsminnen", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1968, blandteknik, 58x41 cm