Rådjur oljemålning
2013-01-04
165118
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Rådjur, olja på duk uppfodrad på pannå, 28x20 cm