Chadwell Smith oljemålning
2013-01-04
165116
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SMITH, Chadwell (1900-tal): Segelsällskap, signerad Chadwell Smith, olja på pannå, ca 44x32 cm
Lös passepartout