Lennart Sand litografi
2013-01-07
165097
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SAND, Lennart (född 1946): (3) Räv, Utter och fågel, signerade, färglitografier, bladstorlek, 50x69, 46x60 samt 64x46 cm
1 med smärre reva i marginalen