Lennart Sand litografier
2013-01-09
165093
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SAND, Lennart (född 1946): (3) Hare, Räv och Utter, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 52x61, 50x69 samt 46x60 cm
En med blyertsstreck i marginalen