Oidentifierad konstnär Kina gouache
2013-01-07
165091
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., gouache på papper, Kina, 1800-tal, motiv med kinesiska skepp, 23,5x42 cm
Smärre fuktskador