KA Pehrson litografi
2013-01-11
165088
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson,358/385, färglitografi, 27x35 cm, oramad