Bengt Lindström färglitografi
2013-01-08
165059
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström 55/99, färglitografi, 74x54 cm, oramad