Bengt Lindström färglitografi
2013-01-07
165057
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström 77/120, färglitografi, 74x53,5 cm, oramad