Sven Inge De Monér akryl
2013-01-08
165047
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (född 1935): (2) Kompositioner, signerade och daterade-87, akryl på papper, bladstorlek 63x45 resp 75x57 cm