Roland Svensson litografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, 312/350, färglitografi, 26x22 cm
Kuntoraportti
165042
Päivämäärä:
2013-01-04