Tylösandsgrillen
2013-01-27
165020
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSGRILL, "Tylösandsgrillen", 1980-tal, elektrifierad, höjd 71, 80x41 cm, medföljer "Bordskocken", elplatta i obruten originalförpackning
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand
Liten plåtskada på huven