Dan Martin olja
2013-01-08
164993
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARTIN, Dan (1910-1999): Björkar, signerad och daterad D. Martin -62, olja på duk, 45x53 cm