Marcel van Zuylen Strüver färgserigrafi
2013-01-04
164990
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜVER, Marcel van Zuylen (samtida): "Incident in Spain III", signerad och numrerad, färgserigrafi, 69x47 cm