Einar Jolin litografi
2013-01-08
164910
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, färglitografi, 83/360, 45x56 cm