Sockerskål gräddkanna i silver Birmingham
2013-01-15
164900
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, Birmingham, fornordisk dekor, totalvikt ca 219 g
Skador och bucklor