Socker skål i silver London 1800-tal
2013-01-15
164899
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERSKÅL, silver, London 1800-tal, invändigt med förgyllning, fyra kulfötter, vikt ca 275 g
Med inristat personnummer i botten