Gyula Julius Zorkoczy oljemålning
2013-01-02
164886
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZORKOCZY, Gyula, Julius, (1873-1932): Sommarlandskap med figur, signerad Zorkoczy, olja på duk, 39x48,5 cm