Axel Lind oljemålning
2013-01-03
164871
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIND, Axel (1907-1984): Marinmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 41x33 cm