Gustaf Rydberg oljemålning
2013-01-15
164855
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RYDBERG, Gustaf (1835-1933): "Sommarlandskap", monsignerad och daterad G. R. 1890, olja på duk, 23x34 cm