Ljusstakar empirestil
2013-01-02
164814
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, i form av kolonner, höjd 28 cm
Smärre ytskador