Madeleine Pyk färglitografi
2013-01-02
164801
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Kungligt sällskap, signerad M Pyk, E.A, färglitografi, bladstorlek 76x56 cm