Alexander Calder färglitografi
2012-12-30
164728
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CALDER, Alexander(1898-1976): "La Memoire Elementaire", signerad och numrerad Calder XXIII/L, färglitografi, 51,5x71,5 cm
Proveniens: Östermalmsgalleriet