Spelbord i morisk stil
2013-01-15
164669
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPELBORD,1900-tal, morisk stil, med dekor av inläggningar, höjd 70, 60x30 cm
Skador