Uno Vallman oljemålning
2013-01-15
164661
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): "Äppelplockaren", signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 41x33 cm