Gösta Liljedahl olja
2013-01-04
164657
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Stormigt hav", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 81x86 cm