Gösta Liljedahl olja
2013-01-04
164655
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Storm", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 65x89 cm